Business YereFun նեթվորքինգ միջոցառում
Իր տեսակի մեջ նոր Business YereFun բիզնես նեթվորքինգ միջոցառումը տեղի է ունենալու հունիսի 14-ին Արարատ գոլֆի ակումբում։ Այս միջոցառումը միտված է համախմբելու տարբեր ոլորտների բիզնես սեփականատերերի, տնօրենների և թոփ մենեջերների գերարդյունավետ նեթվորքինգի զարգացման շուրջ։
Գոլֆ խաղալը համադրի՛ր բիզնես նեթվորքինգով։
Միջազգային LinkedIn Local Event ձևաչափի վրա հիմնված Linkedin Local Yerevan-ը գրանցեց շոշափելի հաջողություններ՝ միավորելով 300+ բիզնես համայնքի անդամների ուղղորդված բիզնես նեթվորքինգի շուրջ։ Հետևելով Linkedin Local Yerevan միջոցառմանը՝ Targeting ընկերությունը կազմակերպում է Business YereFun բիզնես նեթվորքինգ միջոցառումը։
Կանաչ դաշտում ստեղծվելու և ընդլայնվելու են նոր կապեր, մեկնարկելու նոր բիզնես գաղափարներ ու համագործակցություններ, արդյունավետ նեթվորքինգի հնարավորությունը բաց է լինելու բոլոր գործարարներին։
Իսկ միջոցառման ընթացքում մասնակիցները կվայելեն բիզնես ոլորտում հաջողած մասնագետների ելույթներ, ովքեր կներկայացնեն բիզնես տրանսֆորմացիայի հիշարժան քեյսեր՝ ընդգծելով բիզնեսի հիմնական հետևյալ գործառույթները․